ТОП чоловічих парфумів які подобаються жінкам

Виробників як і жіночих, так і чоловічих парфумів на ринку парфумерії безліч, але вибрати саме ту композицію, яка б підходила саме вам дійсно буває непросто навіть у такій різноманітності продукції. І щоб спростити цей процес для наших читачів, ми пропонуємо найпопулярніші чоловічі парфуми від нашого бренду. Впевнені, що як мінімум одна з представлених нижче композицій вам сподобається! Адже вдала презентація себе жіночій публіці, завершення образу, принадний шлейф — все це може стати приводом для повторної зустрічі з вами, а представниці прекрасної статі асоціюватимуть вас із тим приємним ароматом, який ви оберете. 

 

Крім того, відкиньте переконання про те, що чоловічі аромати обов'язково повинні бути важкими, жорсткими та гіркими. Хлопці можуть вибирати те, що їм до вподоби і пахнути свіжістю, цитрусовими та навіть квітковими нотками! Різновидів парфумів безліч, не варто обмежувати себе лише певними групами ароматів. І щоб не затягувати, давайте перейдемо до рейтингу чоловічих парфумів і зрозуміємо, якими ароматами можна запасти в душу дівчатам.

Популярні чоловічі парфуми: ТОП-7 вдалих композицій для чоловіків

Виграшно підібрати собі парфум означає створити навколо себе ту атмосферу, яку тільки хочеться. Показати себе в очах жінки брутальним і рішучим або стриманим і чуттєвим — вибір за вами. Ну а ми переходимо до найкращих чоловічих ароматів.

 

  • D&P C-16. Це солодкі, східні, фужерні духи для харизматичних, сексуально привабливих чоловіків. Ванільні, мандаринові та дерев'яні нотки будуть доречно звучати на роботі, вечірці та, звичайно ж, на побаченні з коханою.

  • D&P D-04. Така композиція підійде для осені та зими: фужерні, тютюново-деревні аромати створені для справді сміливих та харизматичних чоловіків.

  • D&P H-09. Нішеві парфуми зі східними, деревними, тютюново-деревними не просто так потрапили в топ чоловічих парфумів, адже саме таке поєднання приваблює жінок. Композиція підкреслюватиме образ інтелігентної, сучасної молодої людини за допомогою апельсинових, кедрових, грейпфрутових та безліч інших ноток.

  • D&P V-02. Східні духи з лимоном, бергамотом, ваніллю і м'ятою у верхніх та нотах серця відмінно підкреслять шляхетність та впевненість власника.

  • D&P MY-06. Ще одні з найкращих чоловічих духів на думку жінок є нішевими з мускатними, морськими, м'ятними, шкіряними, лавандовими та сандаловими нотками. Деревна, шипрова композиція точно зробить вас загадкою та зачарує дівчат!

  • D&P P-05. Це деревний парфум, підійде для осені та зими, підкреслить ваші сильні, харизматичні, цілеспрямовані та тверді риси характеру. Грейпфрут, пачулі, кориця, спеції та м'ята ідеально лягають на шкіру.

  • D&P T-03. Нішева композиція зі східними та солодкими ароматами підійдуть справжнім естетам, ці популярні чоловічі парфуми ідеально звучатимуть на важливих заходах, у тому числі і на побаченні.

 

Ми сподіваємося, що ця підбірка чоловічих ароматів, які подобаються жінкам, допоможе зорієнтуватися у виборі ідеального аромату. Оскільки успішно підібрана композиція якнайкраще підкреслить ваші особливості, а ви залишитеся в пам'яті дівчат конкретно тим, ким самі захочете.

 

Якщо ви дівчина і вас зацікавив один із чоловічих ароматів, то не соромтеся — спробуйте його на собі! У сучасному світі гендеру парфум не існує, головне, щоб композиція підкреслювала ваш настрій, характер і ставала частиною незабутнього образу. Тим більше, у чоловічих ароматах також використовують квіткові, солодкі та фужерні нотки. А ще, ви отримуєте можливість відрізнятися від інших жінок і грати парфумерними композиціями так, як хочеться саме вам.

 

Швидше купуйте одні з найпопулярніших чоловічих парфумів та радуйте своєю появою представниць прекрасної статі!


Коментарі

Написати коментар

Останні статті

Підписатися