D&P H-09 Нішева парфумерія

Код товару: 8698544013031

Тип ароматів: деревні, східні, тютюново-деревинні
Ноти серця: герань, кедр, чорний  перець, рожевий  перець
Базові: бензоин, ветівер, пачулі
Верхні: апельсин, грейпфрут, мінерали (кремінь)
Події: класичний, на роботу, для особливого випадку
Сезон: осінь, зима, весна

Безкоштовна доставка від 550 грн.

1 + 1 = подарунок!

D&P H-09 Нішева парфумерія

В наявності

Об `єм

239 грн

Безкоштовна доставка від 550 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P H-09 Нішева парфумерія

Ця неперевершена композиція підійде стриманим, інтелігентним, сучасним чоловікам, які не бояться ставити перед собою цілі і досягати їх, не дивлячись ні на що!

Апельсин, грейпфрут, кремінь - фужерний букет, з якими спочатку знайомиться його власник. Старт аромату - просто неймовірний вибух цитрусових нот, за якими слідує мінеральний відтінок- кремінь, він придає мужності композиції. Пізніше аромат, заспокоївшись, трохи починає грати вже деревинно-пряними нотами поступово відводячи цитрус і кремінь на другий план. Герань надає даній композиції солодкувато-м’ятний аромат з яскравими трав’яними нотами. Чорний перець заряджає аромат динамічністю, а рожевий перець-яскравістю. В кінці піраміди Н9 звучить бензоїн, ветивер і пачулі, вони насичують аромат брутальністю, сміливістю та упевненістю, залишаючи за собою незвичайний шлейф, який забирає в яскраві подорожі по нашій Землі.

Якщо чоловік хоче бути помітним, цікавим і брутальним - він сміливо може вибирати даний аромат. Він підійде для володаря серйозної посади, для тих, хто хоче справити незабутнє враження. Володаря цього аромату поважають, цінують і заздрять приголомшливому шлейфу даної композиції.

Bідгуки
D&P H-09 Нішева парфумерія
Написати відгук
D&P H-09 Нішева парфумерія

* Оцінка

Підписатися