D&P MY-06 Нішева парфумерія

Код товару: 8698544015684

Тип ароматів: деревні, шипрові
Верхні: мускатна шавлія, герань, насіння моркви, коріандр, лимон, морські ноти, м'ята
Ноти серця: шкіра, лабданум, жасмин, герань, лаванда, неролі
Базові: мирра, ветивер, боби тонка, сандал, білий кедр, дубовий мох, мускус
Події: для особливого випадку
Сезон: осінь, зима

Безкоштовна доставка від 1200 грн.

  • D&P MY-06 Нішева парфумерія

Немає в наявності

599 грн

Безкоштовна доставка від 1200 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P MY-06 Нішева парфумерія

Цей аромат – унікальна знахідка для гурманів у парфумерії. Він подарує вашому образу загадку, таємничість та чарівність. Створений для використання  і чоловікам і жінкам.

MY-6 полонить з першого нанесення. У початкових нотах звучать мускатна шавлія, герань, насіння моркви, коріандр, лимон, морські ноти, м'ята. Ці компоненти дають аромату деревні, шипрові ноти та прикрашають його глибокою та красивою душею. Далі парфум стає більш брутальний через другу ноту. Вона складається зі шкіри, лабдануму, жасмину, герані, лаванди та неролі. Поступово приходить образ самодостатнього та впевненого аромату. Третя нота складається і завершується з мирри, ветівера, бобів тонка, сандала, білого кедра, моху та мускусу. Спочатку аромат сильний, різкий та незрозумілий, але потім пом'якшується і ви розумієте, що перед вами справжній парфумерний скарб.

Парфум підійде для використання восени та взимку, оскільки досить міцний, серйозний та авторитетний. Аромат краще вибирати для особливих заходів, де вся увага привертається тільки до його власника.

Bідгуки
D&P MY-06 Нішева парфумерія
Написати відгук
D&P MY-06 Нішева парфумерія

* Оцінка

Підписатися