Про компанію

Історія створення:


Кожна людина бажає в душі бути в центрі уваги - вона купує для цього брендовий одяг і косметику, стежить за останніми тенденціями в світі ... АЛЕ! Одним з найбільш важливих складових будь-якого образу визнається парфум. Він надає чарівну ауру будь-якій персоні, роблячи її особливою і неповторною. Один і той же одяг може підійти багатьом людям, а з парфумом так не вийде, його потрібно знайти і відчути, він розкриється на кожній людині унікально і несхоже. В цьому і є чарівність парфумерії - світу ароматів, які переливаються різними нотами, надаючи вашому образу індивідуальність.

ХХ століття - це хвиля розвитку парфумерії. Світ дізнався легендарний Chanel №5, Opium, Magie Noire, Climat. Кожен хотів мати ці популярні аромати у себе на поличці, але дозволити собі брендові розрекламовані парфуми могли не всі. Ось з цього і починається наша історія - історія появи компанії D&P perfumum.


Зібралися найкращі парфумери і відтворили образи ароматів популярних світових брендів, максимально передаючи всі ноти парфуму. Вони використали якісну сировину - масла з Франції для своїх шедеврів, які помістили в простий флакон без дорогої реклами та дизайну. І тоді кожен клієнт зміг отримати можливість придбати парфуми за доступною ціною, здобуваючи образ улюбленого аромату, при цьому дуже стійкого.

Це сталося понад 20 років тому. Завод з виробництва таких доступних парфумів - аналогів світових брендів, розмістився в Туреччині, м.Анкара. Назву компанії надали - Дезодоранти і Парфумерія - D&P perfumum. З того моменту і по сьогоднішній день компанія стрімко розвивається і заявила про себе вже в понад 40 країнах світу, в тому числі і в Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Черкаси, Львів, Херсон і т.д.) На даний момент величезний попит ароматів відбувається не тільки безпосередньо в магазинах, але і онлайн (інтернет-магазини), соціальні мережі (інстаграм, фейсбук).

Компанія виховала досвідчених професіоналів: продавців-консультантів, які допомагають підібрати під ваш стиль відмінний аромат; менеджерів - які контролюють роботу магазинів; директорів - розвиваючих мережу магазинів.


Наша місія

Більше 20 років D&P perfumum радує своїх покупців різноманітними ароматами, даруючи кожному цінні спогади про найприємніші і дорогі моменти в житті. Адже запахи - вони не забуваються НІКОЛИ, щоб не сталося, в який би куточок світу життя нас не занесло. Ми ніколи не забудемо мамине дбайливе тепло і аромат її парфумів; мудрість батька і його тютюново-деревний, одночасно робочий, аромат з нотками бензину, фарби або документів. А зустрівши ці рідні звуки ароматів в асортименті наших парфумів - Ви потрапляєте в ностальгію сім’ї і безтурботного дитинства.

Вся команда нашої компанії прагне дарувати щастя клієнтам через парфуми. Адже солодкий квітковий аромат з відтінками карамелі нагадає Вам про перше побачення і перший поцілунок. Затишні аромати з ваніллю привнесуть спокій і теплі спогади про бабусині булочки і пироги. Повітряні цитрусові нотки наповнять тіло легкістю і вам знову захочеться зайнятися спортом або танцями, як 10 років тому. Тільки парфум володіє даром переносити в найщасливіші і хвилюючі моменти в житті: шкільні та студентські роки, перша робота, сім'я, діти. Для D&P Perfumum це честь чарівним помахом парфумерної палички дарувати Вам щастя і можливість зануритися в світ любові, безтурботності, безмежного оптимізму і віри.

Кожна людина в житті обирає аромат не випадково, за кожним вибором стоїть багаж запахів з минулого, він і формує переваги в солодких,  в свіжих, або в східних складних парфумерних композиціях. D&P perfumum завжди раді допомогти з вибором парфуму і разом з ним подарувати незабутні емоції і теплі дорогоцінні спогади.


Наше бачення

З нашої молодої та динамічної командою ми будемо продовжувати підтримувати свій швидкий ріст, а також забезпечувати наших клієнтів самої якісною продукцією ..

Наші цінності

  • Забезпечення гарантованої якості.
  • Розгляд побажань і скарг клієнтів.
  • Просуватися з упевненістю, наполегливістю і вірою.
  • Виробляти продукцію з дотриманням вимог санітарних норм і гігієни.
Підписатися