Свіжі аромати

Сортувати:

Показати

Любіть духи, які випромінюють нотки тихого звучання, що не інтенсивні і не напористі в своєму виконанні? Тоді свіжі аромати D&P можуть вас зачарувати. Вони є протилежністю нудотних, явно орієнтальних, відверто екзотичних або гурманських нот. Ці композиції будуть відсилати вас до відчуття свіжості, прохолодного струмочка в жаркий спеку, цитрусовий рай.

Свіжі аромати D&P для жінок: нотки, які вам сподобаються

Найчастіше в таких композиціях духів присутні акценти:

  • акватичні спектра;
  • зелених нот (свіжа травичка, ревінь, лист фіалки);
  • цитрусових комбінацій;
  • озону та ін.

Вважається, що свіжі жіночі аромати D&P виключно для теплої пори року! Ні і ще раз ні! Згадайте, як багато часу на вулиці ви проводите в мороз? Правильно, мало. А це означає, що прийшовши в тепле приміщення, ваші духи змусять озирнутися на вас, приємно зачаруватись і захопитися! Легкі свіжі аромати духів D&P - для будь-якого часу року.

А ще такі тандеми підійдуть практично всім представницям прекрасної статі. Особливо ексклюзивно вони можуть обіграти витончену красуню.

Свіжі чоловічі аромати D&P: універсальність духів

Так, не тільки дами можуть одягатися в свіжі композиції. Для чоловіків такий парфум буде також до речі. При цьому для будь-якого випадку і самого різного заходи.

Важко не вгадати з такою продукцією, особливо, якщо вона є товаром власної лінійки компанії dpukraine.com.

Офіційна компанія в Україні любить кожного свого клієнта і пропонує небувалий вибір парфумів для вашого доброго настрою, підкреслення статусу, розкриття особистості. І зі шлейфовими свіжими ароматами D&P це буде зробити дуже легко.

Підписатися