ТОП 10: найпопулярніші чоловічі парфуми у 2021 році

Тільки наївні та неосвічені чоловіки вважають, що від представника сильної статі, як і раніше, має пахнути цигарками, потом і іншими неприємностями. Давайте будемо сучасними людьми, які цінують себе та вміють подати свою особистість гідно. Саме таким і має бути справжній чоловік.


І той аромат, який походить від нього, має величезний вплив на створений ним образ. Одним неприємним нюансом можна зіпсувати те, що створювалося роками. Важливе питання вибору парфуму в жодному разі не можна відкладати в довгу скриньку. Щодня ви повинні виглядати на всі 100%, спокушати, зачаровувати, подавати себе як справжнього мачо. І топ чоловічих ароматів, які подобаються жінкам, ми сьогодні розкриємо для тих, хто бажає бути неповторним.

Найкращі чоловічі парфуми: обираємо варіант для себе

Як має пахнути від чоловіка? Мужньо, брутально, упевнено. І найпопулярнішою групою ароматів визнано деревну категорію парфумів. Такі сучасні варіації додадуть твердості характеру, цілеспрямованості натурі, захоплюючого шлейфу, що виділяє з багатьох. Втім, найпопулярніші чоловічі парфуми можуть бути і з інших класів: свіжі, цитрусові, шипрові, східні, солодкі, фужерні, тютюново-деревні - все це також актуально для чоловіків, які бажають підкреслити свій образ.


Топ чоловічих парфумів від компанії dpukraine.com:


  • D&P A-04. Цей дерев'яний парфум буде підкреслювати у вас агресивного мачо, який точно знає чого хоче досягти в цьому житті. Повірте, що таких чоловіків люблять жінки! Здивуємо їх?

  • D&P C-14. Цей тютюново-деревний тандем із фужерними нотками неповторний. Спокусливий пачулі, бразильський горіх, замшеві нотки - так і хочеться обійняти вас і нікуди не відпускати.

  • D&P A-10. Солодкий фужерний парфум цього класу відмінно підійде для особливого випадку, побачення або ділової зустрічі. Він справді всесезонний і вам не потрібно буде витрачати час і сили для того, щоб невпинно шукати композиції.

  • D&P C-15. Популярні чоловічі парфуми включають до списку і цей парфум. Східні солодкі нотки лунатимуть від вас цілий день. Джин, шкіра, імбир, перець - як це все чудово поєднується в єдиній композиції!

  • D&P D-10. Лавандовий шлейф може лунати не тільки від представниць прекрасної статі. Коли тандем переплітається з нотками бергамоту, шавлії, какао, амбри та ірису, він підходить виключно сильним представникам світу цього. І цей тандем може бути вашим!

  • D&P EY-09. Деревні нотки ви відчуєте від парфуму із цієї нішевої групи. Такий варіант підходить і для робочої зустрічі, і спортивних занять. Він такий неповторний і спокушаючий без зайвих ноток!

  • D&P H-09. А цей аромат неповторний своєю композицією із включенням мінералу (кремню). Неймовірні нотки, що спокушають акценти, чудова думка про вас, як про чоловіка.

  • D&P L-06. Ви створите навколо себе неповторну ауру, яка залучатиме в життя удачу, гроші та красивих жінок. Бажаєте собі розкішне життя? Тоді скористайтесь нашою магією.

  • D&P R-06. А як вам парфум із нотками шоколаду, бергамоту, лаванди та ванілі? Здається, що побачення обіцяє бути продовженням! Вам може завоювати будь-яку жінку.

  • D&P U-01. Рейтинг чоловічих парфумів завершує цей парфум. Східний, дерев'яний з нотами амбри, м'яти, ветивера, спецій, перцю, моху, ванілі...Вечірка з друзями та з коханою дівчиною вдасться на славу! Ви будете справжньою зіркою заходу.


Безумовно, що це не всі найкращі чоловічі аромати від нашого бренду. Ви можете вибрати щось своє. Адже кожну людину хвилюють та захоплюють свої нотки, акценти, запахи.

Найпопулярніші чоловічі парфуми: поради, які вам знадобляться

Кожен чоловік повинен розуміти, для якого заходу він збирається додати крапельку парфуму на свою шкіру. І це вирішить багато. Для спорту, відпустки, побачення, роботи важливо підібрати щось своє. Щоправда, сьогодні завдання вибору багатьох представників сильної статі полегшується універсальними композиціями.


Найкращі чоловічі парфуми, на думку жінок, повинні підкреслювати характер, мужність та особливості особистості хлопця. Це можуть бути і солодкі, і свіжі, і деревні композиції. Головне, щоб весь образ був створено продумано та відповідально. Це відчувається жінками, повірте чоловіки.


Пам'ятайте, що для відпустки варто вибрати парфуми, які не є надто контрастними, адже спека посилює запах. Для спорту краще віддати перевагу ароматам, що підвищують працездатність, тримають у тонусі, активізують. Для побачення продумайте тандем з ванілі, мускусу, амбри, ветівера. Такий варіант спокусить та зачарує. А для щоденності та роботи виберіть легкий, невловимий, приємний аромат, який не відволікатиме співробітників та клієнтів від важливого.


Найкращі чоловічі аромати всіх часів має бренд dpukraine.com. Щодня до нас приходять тисячі гостей, щоб завершити свій образ парфумом, якого немає ні в кого. І у нас справді шикарний асортимент, доступні ціни, професійні консультації при шопінгу. Раді співпраці.


Коментарі

Написати коментар

Останні статті

Підписатися