Рейтинг найстійкіших чоловічих парфумів — вибір справжніх чоловіків

Не тільки представниці прекрасної статі, а й чоловіки повинні стежити за собою. Продуманий образ молодого або зрілого чоловіка складається з грамотно підібраних брюк, сорочки, аксесуарів і, звичайно, парфуму.

Рейтинг ароматів по стійкості:обираємо найкраще

І ми готові допомогти чоловікам у виборі аромату, який ще більше буде підкреслювати їх брутальність, силу, владу. І якщо ви ще задаєтесь питанням про те, який чоловічий парфум вибрати, то можете переглянути наш рейтинг:


 • D&P A-04. Вам сподобається цей деревний аромат з фужерними нотками і цитрусовими шлейфами. Він розкриє вас по-особливому.

 • D&P A-03. Бажаєте, щоб від вас лунав свіжий аромат з шипровим акцентом? Тоді цей варіант, однозначно, відмінний вибір.

 • D&P C-01. Цитрусовий парфум припаде до душі активним і цілеспрямованим представникам сильної статі. Беремо!

 • D&P C-18. Ця нішева парфумерія з шипровими тонами і тютюново-деревними акцентами буде залучати до себе увагу всіх. Ловіть компліменти.

 • D&P H-09. А цей аромат зі східним акцентом зробить з вас неповторного султана жіночих сердець.

 • D&P C-16. Ці духи для любителів солодких ноток. Прийшов час зробити своє життя яскравішим!

 • D&P D-18. Тютюново-деревний шлейф покаже для оточуючих вас, як людину вольову, сильну, непохитну!


Загалом, який би тип аромату ви не вибрали - ви не прогадаєте разом з компанією D&P dpukraine.com.


Найстійкіший чоловічий парфум буде тепер і у вас! Ну, а рейтинг кращих флакончиків ви можете скласти індивідуально. Адже, як то кажуть, на смак і колір - товаришів немає. Але те, що ви оберете аромат гідний - сумнівів бути, однозначно, не повинно!

Невід'ємний елемент образу чоловіка

І де б представник чоловічої статі не був і що б не планував - його аромат зобов'язаний відповідати віку, статусу, події.


Тому вибирати парфумерію варто відповідально. Рейтинг туалетної чоловічої води - справа хороша. Але пам'ятайте, що у вас завжди є можливість скласти свій список підходящих саме вам ароматів і ноток. І ці поради допоможуть визначитися:

 • Для відпустки. Вибирайте для поїздки в жаркі країни не важкі аромати. Легкий, свіжий і не різкий парфум - так!

 • Для спорту. Так-так, навіть для занять у залі або пробіжки теж можна підібрати щось неповторне. Аура навколо вас буде активізувати, підвищувати працездатність. Аромат з прянощами, перцевим запахом, нотками цитрусових - відмінно!

 • Для побачень. Для вечора можна вибрати аромати з ваніллю і мускусом. Вони будуть огортати, розбурхувати, спокушати.

 • Для роботи. У будні краще використовувати легкий, ледь вловимий тон на шкірі.


Загалом, для кожного випадку - свій варіант! І ні з одним ви не прогадаєте, якщо будете співпрацювати з інтернет-майданчиком D&P. Стійкість аромату і індивідуальність образу гарантовані.


Шануйте, поважайте себе і вибирайте краще!


Коментарі

Написати коментар

Останні статті

Підписатися