Парфум на подарунок: ТОП 3 поради при виборі. Універсальні аромати для жінок та чоловіків

Традиційно, парфум прийнято вважати одним з найбільш популярних подарунків. Люди, які думають, що такий подарунок універсальний, часом часто помиляються, так як сприйняття запахів у всіх різне і з ним дуже складно догодити. Говорят, що парфум краще дарувати, знаючи смаки й уподобання майбутнього власника. Але, якщо все-таки ви вирішили зробити подарунок у вигляді ароматного флакончика, то вам краще прислухатися до наших порад, щоб ваш презент не припадав пилом на полиці, а радував свого володаря незабутнім ароматом.

Три поради при виборі парфумів

1. Прислухайтеся, який аромат ви відчуваєте від того, кому збираєтеся зробити подарунок. 

Груп ароматів кілька і вам потрібно постаратися визначити, які аромати до смаку майбутньому господарю: свіжі, солодкі, важкі східні, шоколадні, ягідні, фруктові, пряні, квіткові або цитрусові. Якщо ви були або вам доведеться побувати вдома у того, кому хочете зробити подарунок, варто уважніше  уважніше до полички, на якій стоїть парфумерія. Це не означає, що вам потрібно дарувати такі ж аромати, досить запам'ятати їх назви і попросити консультантів парфумерного магазину допомогти вам у виборі подарунка.

2. При виборі аромату, враховуйте образ і статус людини, якій призначений подарунок.

Якщо ви вибираєте подарунок для молодої дівчини або хлопця, який полюбляє спортивний стиль, намагайтеся обрати свіжо-цитрусові, свіжо-деревні або аромати з зеленими або морськими нотами. Якщо для молодої, скромної дівчини то перевагу віддавайте ягідним, ніжно-квітковим або фруктовим відтінкам. Для бізнес-леді і ділових чоловіків найкращим подарунком стануть аромати з більш строгими компонентами, наприклад, фужерні або деревні композиції. А тим, кому за ... віддавайте перевагу класичним ароматам.

3. При виборі аромату враховуйте темперамент і характер людини, якій збираєтеся зробити сюрприз. Людині з позитивним характером і мисленням краще підійдуть ягідні і фруктові композиції, для гурманів - кавові, ванільні, карамельні і шоколадні, для темпераментних - густі, насичені і пряні, для стриманих і строгих - деревні, шкіряні і фужерні, для романтиків - квіткові або квітково -фруктові композиції.


Універсальні жіночі та чоловічі аромати

Якщо ви все ж сумніваєтеся в правильності вибору, то ми пропонуємо вам звернути увагу на універсальні жіночі та чоловічі композиції.

Жіночі:

  • V3, G9, L13, Z26, C5, M2, H2, B1, D15-прекрасно підходять як для спорту, так і для роботи, прогулянок.
  • L3, B19, C6, L11, A18-аромати для любителів «смачних», ванільно-шоколадних ароматів.
  • С23, S8, C19, J1, V5-композиції для ділових і серйозних леді.
  • Е22, Н10, S12, C24, E13, D19, G13-фруктово-ягідні композиції для чуттєвих, ніжних і романтичних натур.

Чоловічі:

  • C17, Y1, G8, A2, L5, L6, C1, H3-свіжі і ненав'язливі аромати для спорту, роботи та прогулянок містом.
  • C18, D4, H9, H1, G7, D18, F1, B4-композиції для ділових і статусних чоловіків.
  • V2C7, R3, V3, R6, C15, P5, A10-для романтиків і любителів бути завжди в центрі уваги, а також любителів солодких композицій.

Унісекс:

Аромати для сучасних чоловіків і жінок, любителів модних новинок і східних, пряних, деревних композицій.

Будьте уважні! Правильно підібраний парфум для подарунка, продемонструє ваше уважне і дбайливе ставлення до людини. Нехай ваш вибір буде правильним, а подарунок - бажаним!

Коментарі

Написати коментар

Останні статті

Підписатися