D&P R-10 Парфумована вода для жінок

Код товару: 8698544011921

Тип ароматів: фруктові, квіткові
Верхні: японський османтус, листя яблуні, італійський мандарин
Ноти серця: жовта фрезія, магнолія, боронія
Базові: білий ірис, мускус
Події: на роботу, для спорту, на побачення, на кожен день, для офісу
Сезон: всесезонний
Гороскоп: Козеріг, Телець

Безкоштовна доставка від 1500 грн.

  • D&P R-10 Парфумована вода для жінок

В наявності

Об `єм

389 грн

Безкоштовна доставка від 1500 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P R-10 Парфумована вода для жінок

Якби люди могли бачити усмішку духів, то саме цей представник численних фруктово-квіткових композицій виявився б з найбільшою і щирою посмішкою. Це доброзичливий, сонячний і привітний аромат. Одночасно скромний парфум, але зі стійким характером і все одно звертає увагу на себе багатьох любителів парфумерії.

Аромат адресован тонким натурам, які вміють ніжно любити й піклуватися. Шанувальниці даного парфуму мають глибоку добру душу і такі ж життєрадісні, як і сам аромат. А ще R-10 підходить любителям моря, сонця і відпочинку, оскільки на морському повітрі парфум розкривається особливо красиво.

Композиція розпочинається із наступних компонентів: японський османтус — дає аромат запашних квітів з міксом зі стиглих соковитих фруктів (абрикос, слива, банан і т.д.); листок яблуні — дає трав'яні зелені відтінки; мандарин — привносить свіжість даному парфуму. Серцева нота б'є інтенсивною квітковою хвилею з жовтої фрезії, магнолії та боронії. Завершують піраміду аромату мускус і білий ірис. Вони роблять шлейф R-10 тривалим, квітково-пудровим, м'яким у звучанні. В цілому, парфум відноситься до фруктово-квіткової групи і вийшов повітряним, безтурботним і соковитим одночасно.

Даний аромат підходить для будь-якого часу дня і року. Можете носити його, коли хочеться оновити теплі спогади з дитинства, коли хочеться кавунової або озонової свіжості, коли хочеться квітів, моря, сонця і відпочинку. Саме R-10 може це все передати у своєму звучанні.

За гороскопом R-10 найкраще підійде наступним знакам зодіаку — Козеріг, Телець. Даний аромат допоможе їм розбудити в собі творчу натуру, стане їх парфумерною музою.

Bідгуки
D&P R-10 Парфумована вода для жінок
Написати відгук
D&P R-10 Парфумована вода для жінок

* Оцінка

Підписатися