Які жіночі парфуми подобаються хлопцям?

У світі жіноча емансипація досягла неймовірного рівня. У тому числі й у напрямку ароматів. Чоловічі нотки можна почути тепер не лише на чоловіках. Деревні, шкіряні, тютюнові акценти чітко простежуються і від жінок. І здається, що така революція у світі парфумерії пройшла непомітно для чоловіків. Але ні! Вони, як і раніше, бажають, щоб від жінки лунали аромати:


  • ванілі;

  • конвалії;

  • троянд;

  • фруктів;

  • ягід тощо.


Звичайно, у цьому питанні величезний вплив має і темперамент, характер представників сильної статі. Психологи давно вже помітили одну цікаву особливість чоловіків.

Що подобається чоловікам

Отже, щодо композицій, то фахівці відзначають таке:


  • холодні морські акорди, цитрусові парфуми подобаються чоловікам-мінімалістам, інтелектуалам зі стрижнем, самодостатнім хлопцям;

  • фруктові солодкі парфуми з пікантними нотками та акцентами цукерок, зефіру, ванілі подобаються чоловікам із сильним характером, а також від цих нот у жінці не відмовляться і хлопці з романтичним настроєм.


І якщо вірити нашим фахівцям, то найчастіше представники сильної статі в інтернет-магазині D&P dpukraine.com купують для своїх улюблених красунь наступний парфум. Найкращі жіночі парфуми на думку чоловіків такі:


  • D&P K-06. Фруктові та квіткові нотки в цій композиціїі створюють неймовірний настрій. І для щоденного виходу у світ, і для особливих моментів парфум підійде ідеально.
  • D&P V-03. Свіжі цитрусові нотки перегукуються із фруктовим шлейфом. А квіткові моменти занурюють у чудову чудову атмосферу. Загалом цей парфум теж у списку лідерів.

  • D&P C-04. З таким парфумом ви почуватиметеся на лоні природи. Ось воно поле, квітковий рай і це неймовірне почуття свободи та умиротворення.

Вибір найкращих парфумів, які зачарують будь-якого чоловіка

Звичайно, вибір аромату для дами – справа індивідуальна. Тут багато що залежить від її особистих уподобань. Але якщо ви хочете створити образ, який би притягував чоловіків, то забудьте про чоловічі парфуми зі своєрідними нотками брутальності.


Ви — жінка, яка має випромінювати ніжність, спокій, доброту. Сп'янити будь-кого можуть композиції солодкі, фруктові, квіткові. Вони будуть розкриватися на вас по-різному залежно від пори року, доби та настрою. І це завжди буде по-особливому.


Просто знайдіть свій аромат, який вас огорне особливою неземною негою, все поєднується з особистими нотками шкіри і віддає ауру, енергетику, позитив. Які парфуми подобаються чоловікам? Ви тепер знаєте!


Важливо грамотно підібрати парфум саме для себе. І якщо ви на сторінках нашого інтернет-магазину, то ви вже точно на правильному шляху.


Коментарі

Написати коментар

Останні статті

Підписатися