Які бувають аромати парфумів: типи та класифікація

Ви колись замислювалися над тим, що таке духи? Даний парфум - суміш ароматичних олій, які виробляються із сировини рослинного, синтетичного чи тваринного походження. За допомогою композицій, міксованих по-різному, можна отримати запахи, яких немає в природі. Такі невидимі акценти надають і чоловікам, і жінкам упевненості в собі, гарний настрій, дарують теплі спогади, забирають у країну мрій та фантастики. Загалом у всіх на поличці в будинку є улюблені парфуми. Але ви знаєте, що класифікація ароматів дуже велика. Дізнаємося про це докладніше?

Класифікація парфумів: знайдемо свою композицію

Отже, щоб розуміти загальну картину парфумерного світу, варто виділити 8 основних груп ароматів:


  1. Флористичні чи квіткові. Такі парфуми мають велику популярність у жінок, які бажають зберегти шматочок літа в душі, і на тілі у вигляді шлейфу. Духи чуттєві, свіжі, інтенсивні, надихаючі та різноманітні. З ними варто бути обережними, оскільки вони можуть бути дуже нав'язливими. Ароматний букет вашої насолоди може бути складений із найрізноманітніших квіток.

  2. Цитрусові чи геспериди. Такими парфумами можна користуватись у будь-якому віці. Вони просто універсальні. Гармонійно доповнюватимуть образ ділової людини та цілеспрямованої натури. Найкраще такі варіації використовувати для денного виходу у світ. Види духів цієї групи надають нашому сприйняттю гостріші відчуття та емоції. Це живі та яскраві аромати, які підходять людям і з грайливим характером, життєрадісним темпераментом.

  3. Деревні чи шипрові. Такі аромати лісові та незвичайні. Це різновиди сильного парфуму, який має виразний акцент запаху дерева з багатогранними доповненнями. Комбінації в результаті виходять дуже сухі, але при цьому солодкуваті, особливі, незабутні. Іноді групу деревних ароматів поєднують із шипровими типами. У другому варіанті ви можете почути нотки екзотичного моху. Для чоловіків такий варіант – ідеальний.

  4. Східні. Мабуть, це найчутливіші, еротичні та незабутні композиції. Звісно, ​​якщо вони вам подобаються. Нотки бурштину, мускусу, ванілі, сандалу, спецій – здається, що голова йде кругом. Багато таких парфумів називають справжнім приворотним зіллям. А що, у нас все можна! Особливо якщо ви опинились у каталозі нашого інтернет-магазину!

  5. Фрукти. Такі парфуми дуже приємні і користуються великою популярністю. Смачні запахи, милі нотки – і ось фруктова симфонія вже звучить у вашому серці. Ці аромати будуть відмінним рішенням для теплої пори року. Сонечко розкриє їх на вашому тілі незабутньо.

  6. Зелені, ноти папороті або фужерні. Тут різні фахівці розходяться у думках, називаючи групу так чи інакше. Але ви повинні знати головне - це дуже затребувані та модні аромати на сьогоднішній день. Відчуваєте легкі, свіжі нотки, які занурюють вас у кухоль з трав'яним чаєм із лимоном або ви переноситеся на галявину зі свіжоскошеною травою? А може, відчули аромат землі після зливи? Тоді перед вами однозначно аромати цієї групи. У цьому парфумі можна почути нотки цитрусових, фруктових, дерев'яних акцентів.

  7. Океанічні, свіжі чи озонові. Запах парфумів цього ряду — це ніби ковток свіжого повітря, гірської атмосфери, океанічної хвилі. Ви відчуєте легкий вітерець, таємничий острів, квітучу долину, гірські вершини. Ви будете покроєні раз і назавжди.

  8. Пряні чи орієнтальні. У цих композиціях солують нотки приправ, пряних сумішей, перцю, імбиру, гвоздики, кардамону і т.д. Духи звучать на тілі розкішно, неповторно, принадно. Це насичені, стійкі акценти. Краще наносити їх у зимову пору року, уникаючи застосування у спеку.


Варто зауважити, що різні спеціалісти міксують групи варійовано. І ви можете почути назву класу, але трохи в іншому форматі. Але це не скасовує факт існування безлічі композицій, які підкорять серце. Аромати парфумів від нашої компанії будуть для вас незабутні. І ми раді дарувати особливу ауру, добрий настрій, правильну мотивацію.


Коментарі

Написати коментар

Останні статті

Підписатися