Шлейфові аромати — найкращі варіанти парфуму

Аромат від людини - це перше враження і післясмак від спілкування... Не можна упускати момент приємного спогаду про себе. Задумайтесь, про те, які нотки чуються від вашого тіла...

Шлейфові парфуми: що це

Вже з назви зрозуміло, що такого роду аромати - це парфумерні композиції, які найсильнішими акцентами роблять ноти шлейфу. Відгомін цих духів ще довгий час тривало звучить в приміщенні, де знаходиться їх володар.


Французькі фахівці навіть назвали духи з шлейфом такою парфумерією, яка пахне навіть на відстані, пахощі надовго залишаються в серцях інших людей, огортаючи їх емоціями від зустрічі з вами. І вважається, що чим багатше шлейф, тим довше в атмосфері залишається аромат.


Якщо звернутися до науки, то шлейфовості ще називають дифузністю. Це і пояснює виникнення відгомону духів. Через низьку леткість суміші часток якби зависають в повітрі, що і гарантує довгий запах від вашої присутності. Звичайно, фахівці виділили і найстійкіші духи з шлейфом. Вони містять такі нотки:


  • ваніль;

  • мускусу;

  • сандала;

  • кедра;

  • моху;

  • амбри;

  • пачулі і інших прянощів, елементів, що повільно випаровуються.


Такі компоненти поміщаються до базового складу парфумів, який і визначає післясмак.


Майте на увазі, що шлейфові аромати - це не лише східні акценти. У такому парфюмі можуть звучати і легші запахи: квіткові, цитрусові, шипрові, фужери та ін. Загалом створення композиції - це складний хімічний процес, яким займаються фахівці, розкриваючи звучання того або іншого аромату.


Найкращі парфуми з шлейфом: найважливіша частина образу

Гідні духи приємно наносити на зап'ястя з будь-якого приводу і без нього. Шлейфові композиції також можуть розрізнятися залежно від типу (аквантичні, квіткові, фруктові, східні, альдегідні та ін.), відповідність до сезону і так далі.


А чи можна самому відчути шлейф власного парфуму? Це вкрай важко. Але є способи впізнати інтенсивність того чи іншого аромату: покладіть змочену парфумом тканину (чи папір) до джерела тепла і вийдіть з приміщення. Якщо по поверненню ви явно відчуваєте нотки, то такі варіації можна сміливо назвати якісними продуктом.


Ну, а раз ми заговорили про кращі парфуми з шлейфом, то не можна обійти стороною компанію D&P dpukraine.com. Жінки, ми підготували для вас безперечних лідерів:


  • D&P D-10. Солодкі нотки карамелі, попкорна, фруктів, що може бути привабливіше за прекрасну особу? 
  • D&P G-08. Всесезонный квітковий парфюм, яким можна користуватися навіть щодня. Він не набридне і не стане душити своїм післясмаком, а ось незабутню ауру ви можете створити миттєво.
  • D&P D-01. Ця парфумована фужерна вода для представниць прекрасної статі сподобається вам точно! Свіжі нотки переплітаються з фруктовими, огортаючи медовим ароматом, і створюють піраміду з ягідок - загалом, дивовижні парфуми.

Найкращі шлейфові аромати для жінок: як правильно наносити парфуми

Безумовно, що будь-який парфюм варто використовувати акуратно, щоб не лише не викликати неприємну реакцію у оточення, але і самим не душити себе надмірно активними ароматами. Наносьте композиції точково на шкірні покриви, там, де ваше биття пульсу максимально інтенсивне. А ще популярний варіант для включення парфюма у свій образ - створити ароматну хмару і увійти в неї з гарним настроєм. Відмінний результат гарантований.


Бажаєте залишати після себе чарівність і загадковість? Тоді обов'язково придбайте у свою колекцію ще і аромати з шлейфом!


А кращі позиції завжди чекають вас в інтернет-магазині D&P dpukraine.com. Час закохуватися в себе заново і зачаровувати інших! Хочете внести зміни у своє життя? Розпочніть з придбання чарівного аромату!


Коментарі

Написати коментар

Останні статті

Підписатися