Секрети змішування ароматів для любителів експериментувати

Парфуми - незамінна деталь образу будь-якої людини. Всім відомо, що наносити на шкіру більше одного аромату не рекомендується, так як це може призвести до дисгармонії. Але для експериментаторів і любителів висловлювати свою індивідуальність незвичайними поєднання ароматів ми розповімо про секрети їх змішування.

Метод змішування заснований на тому, що деякі ноти здатні надавати іншим абсолютно інших відтінків. Наприклад, якщо в будь-який аромат додати східних, шкіряних або деревних нот, то він набуде більш яскравого, інтенсивного і глибокого звучання. 

Додавши до парфуму фруктово-цитрусових акордів, він стане ніжнішим і свіжішим. Комбінуючи таким способом аромати, можна підлаштовувати свій улюблений парфум під будь-який сезон і настрій, а також не бути таким «як усі». 

Декілька правил при змішуванні ароматів

  1. Не змішуйте між собою селективні аромати. Не рекомендується поєднувати два складні аромата, так як вони самі по собі досить глибокі. Новачкам краще починати з нескладних композицій.
  2. Цитрусові аромати підходять для змішування з будь-якими іншими композиціями. Якщо фруктову або квіткову композицію поєднати з цитрусовою, то можна отримати дуже цікавий літній парфум. Якщо ж змішати цитрус з деревиною, то такий аромат прекрасно підійде для офісної роботи або урочистого заходу.
  3. Новачкам слід вибирати аромати, в яких є спільні ноти.
  4. Додавши в складний і густий аромат свіжіший, можна освіжити звучання першого, одночасно ставши винахідником особистого парфуму, якого немає ні у кого.
  5. Не наносьте всі аромати відразу. Той, який свіжіший, нанесіть трохи пізніше. Такий вид змішування ще називають «нашарування».
  6. Змішувати - не означає наносити кілька ароматів на одні й ті ж ділянки тіла одночасно. При змішуванні наносьте один аромат, наприклад, на волосся, інший - на зап'ястя, а третій - на одяг. Якщо дотримуватися цієї рекомендації, то ваш шлейф буде унікальним і неповторним.
  7. Не змішуйте аромати, в складі яких є молекула Calone. Вона в основному присутня в морських композиціях і дуже непередбачувана.
  8. Для змішування ароматів універсальними стануть ваніль, а також білі квіти, які ідеально впишуться в будь-яку композицію.
  9. Не використовуйте більше трьох ароматів для змішування.


Головне - не перестаратися! Бажаємо вам вдалих експериментів і нових шедеврів.


Коментарі

Написати коментар

Останні статті

Підписатися