Пудрові аромати для жінок: які вони?

Перші аромати з нотами пудри з'явилися дуже і дуже давно, але популярними вони стали тільки у 20 столітті. Величезний попит на пудрові відтінки існує вже близько 100 років. Майже всі відомі бренди намагаються використати «пудру» в східних, гурманських і деревних композиціях. Аромати з благородним «пудровим» шлейфом прийнято вважати символом розкоші, високого статусу і багатства, тому вони дуже часто зустрічаються серед ароматів класу «люкс».

Створення вишуканого парфуму

Пудрове звучання створюється за допомогою дуже великого різноманіття різних компонентів. Дуже часто для передачі пудрового ефекту використовують ірис, який надає парфуму насиченого і глибокого звучання. Наступними варіантами для передачі розсипчастої пудри є: гіацинт, який вважається одним з найдорожчих складових, а також ароматом-афродизіаком, фіалка - її листя і квіти, троянда, мускус і сандал. Можливе використання відразу декількох міксів з цих складових.

Коли будуть доречними пудрові аромати

Пудрові ноти, розкриваючись, відразу ж створюють відчуття ніжності, захищеності і тепла. Осінь або зима - ідеальний час для їх використання, так як вони добре поєднуються з хутряними виробами, одночасно зігріваючи і надаючи шарму своїм власникам. Прекрасним варіантом для використання пудрового аромату може стати вечірній вихід або світський раут, на якому він з легкістю підкреслить ваш елегантний образ.

Пудрові композиції

На сьогоднішній день з'явилося безліч пудрових композицій, які дозволяють їх застосовувати в якості щоденного аксесуару. Вони ніжні і здатні подарувати відчуття доглянутості, невинності і чистоти. Якщо ще недавно ця нота використовувалася тільки в ароматах для дорослих дам, то на даний момент її можна зустріти в самих популярних і модних ароматах для дівчат різного віку.

Якщо ви перебуваєте в пошуку свого «пудрового» супутника, пропонуємо вам підбірку з найпопулярніших пудрових композицій для жінок

  1. Класичні пудрові аромати. Ці аромати є справжнім втіленням елегантності і жіночності, і підійдуть для дам, які люблять стримані і приглушені тони без вульгарного звучання.
  2. Повітряна (ніжна) пудра. Ці пудрові аромати сконцентровані на витонченості і жіночності власниці. Вони не різкі і не дуже яскраві, тому їх можна використовувати в якості денного аксесуара.
  3. Солодкі пудрові композиції. Неперевершені і дуже яскраві аромати з дорогим і багатим шлейфом.

Який би з цих ароматів ви не вибрали, з ним ви завжди і скрізь будете неперевершені, так як тільки пудрові відтінки зможуть підкреслити вашу ніжність і чуттєвість в робочі будні, шарм і розкіш на важливому заході, а також сексуальність і чарівність на будь-якій вечірці або побаченні.

 


Коментарі

Написати коментар

Останні статті

Підписатися