Парфумована і туалетна вода: в чому різниця?

Прийнято вважати, що парфум - це засіб для визначення рангу і статусу, а також вираження індивідуальності, а не предмет першої необхідності. Хороший парфум коштує досить дорого, але практично для всіх людей вибір парфуму - складний, але приємний процес. Важливо підібрати композицію по нотах, які в неї входять, а також за характером і динамічністю розкриття аромату. Для цього потрібно нанести собі його на шкіру. Дуже важливо до моменту придбання парфуму навчитися розбиратися в поняттях «туалетна вода» і «парфумована вода». Про цю різницю ми і збираємося вам розповісти у цій статті.

Для того, щоб розуміти різницю між туалетною і парфумованою водою, потрібно знати класифікацію парфумерних засобів

  1. Духи. У них міститься найвищий концентрат натуральних масел - більше 30%. Вони продаються в дуже маленьких флаконах та без розпилювача. У продажу їх дуже важко зустріти, можна сказати практично неможливо.
  2. Парфумована вода. Вміст аромамасел складає 20-25%. Їх дуже часто називають денними духами;
  3. Туалетна вода. В її складі до 15% масел.

Аналізуючи інформацію, написану на флаконі чи на упаковці, можна визначити приналежність обраного вами аромату до певного виду. Якщо у вас в руках знаходиться флакончик на якому написано Eau De Pаrfum або EDP (скорочено) - то це, без сумнівів, парфумована вода. На флаконі з туалетною водою буде стояти напис Eau De Toilette або скорочено -EDT.

Що стійкіше: туалетна чи парфумована вода? 

Відповідь очевидна: чим більше в ароматі ароматичних речовин, тим довша стійкість. Формат парфуму дозволяє активно, насичено і яскраво відкриватися всій піраміді композиції, а поступове розкриття серцевих і базових нот займає до 8 годин. Розкриття туалетної води займає до 3х-4х годин, її піраміда прозора і розмита і в основному вимагає поновлення протягом дня.

Технологічний процес виробництва і походження сировини також дуже впливають на стійкість. Цією інформацією мало хто цікавиться, і тільки експерти можуть встановити де, як і яким чином був вироблений даний парфум. Індивідуальні властивості шкіри, погодні умови і місце нанесення також є факторами, що впливають на стійкість парфуму.

Цінова політика

Тепер поговоримо про ціну. Навіть якщо порівняти 100мл парфумованої води і 100мл туалетної води, то перша буде коштувати в рази дорожче. Ви запитаєте: - чому? Тому що в парфумованій воді міститься більше ароматичних речовин (дуже часто дорогих і рідкісних), які дозволяють розкрити всю глибину, незвичайність і багатогранність обраної Вами композиції.


Коментарі

Написати коментар

Останні статті

Підписатися