D&P Z-31 Пробник нішевої парфумерії

Код товару: 8693111511156

Тип ароматів: квіткові
Верхні: бергамот, лічі, персик
Ноти серця: жасмин, півонія, апельсиновий цвіт
Базові: деревні ноти, мох, мускус
Події: на роботу, для особливого випадку, на кожен день
Сезон: всесезонний

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

  • D&P Z-31 Пробник нішевої парфумерії

В наявності

Об `єм

45 грн

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P Z-31 Пробник нішевої парфумерії

Аромат Z-31, немов запаморочливий голову, приємний еліксир. Він викликає залежність і бурю емоцій. Привабливий і чуттєвий, це якась особлива елегантність. За допомогою цього аромату будь-які жінка або чоловік (до речі це також унісекс) зможуть відкрити незвідані грані свого характеру, показати свою особливість і унікальність.

Композиція аромату багатогранна, але водночас дуже відверта. У ній присутні солодкість від закоханості та запаморочення вже повною мірою від почуття, що розкрилось. Це провокаційна інтерпретація традиційного звучання яскравих і соковитих фруктів в поєднанні з деревними нотами. Z-31 — аромат, який наповнить вас новими прагненнями й розпалить пристрасть.

Парфум розкривається легкою гіркуватістю і прохолодою бергамота в поєднанні з тропічним водяним лічі та пристрасним соковитим персиком. У «серці» аромату розвиваються теплі акорди квітів апельсину, ще його називають «флердоранж», чуттєвий жасмин і солодкувата півонія в дружбі з королівською трояндою. Завершальним штрихом у цьому парфумерному творі є деревні ноти, мох і чарівний мускус.

Що ж стосується використання даного парфуму, він буде актуальний у будь-якому сезоні. Обов'язково зможе запалити у вашій душі вогник справжніх почуттів під час особливо важливого заходу, так само додасть впевненості у собі на роботі, під час ділових зустрічей. Даний аромат стане фінальним штрихом завершення вашого стильного образу і бездоганного смаку.

Bідгуки
D&P Z-31 Пробник нішевої парфумерії
Написати відгук
D&P Z-31 Пробник нішевої парфумерії

* Оцінка

Підписатися