D&P Z-29 Пробник нішевої парфумерії

Код товару: 8693111411142

Тип ароматів: квіткові
Верхні: жасмин
Ноти серця: мускус
Базові: троянда з Непалу
Події: для спорту, на роботу, на побачення, на кожен день, для офісу
Сезон: літо, весна

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

  • D&P Z-29 Пробник нішевої парфумерії

В наявності

Об `єм

45 грн

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P Z-29 Пробник нішевої парфумерії

Це аромат — сучасна легенда. Він присвячений королівській, неперевершеній, класичній троянді й мега привабливому мускусу.

Якщо ви любите гурманські, квіткові, нішеві твори - то цей парфум унікальна знахідка у такому стилі. Його власниками стають і чоловіки і жінки. Вони впевнені у собі і у своїх силах, мудрі, сміливі та іноді, по-доброму, примхливі. Аромат вже став дуже відомим і популярним.

Піраміда даного парфуму лаконічна і рівна в звучанні. Складається всього лише з трьох компонентів — жасмин, мускус і троянда. Ці головні ноти звучать протягом усього розкриття аромату, при цьому шлейф виходить інтенсивним, потужним, дорогим і тривалим. Приємна бархатиста троянда несе образ ніжності всіх квітів світу, а мускус несе образ чарівності і сексуальності. Даний аромат повинен бути у кожного у парфумерному гардеробі, він стане гарною перлиною.

Рекомендується використовувати Z-29 у ранню весну, спекотне літо, теплу осінь і морозну зиму. Він прикрасить будь-який урочистий захід і важливу ділову зустріч.

За гороскопом Z-29 найкраще підійде наступним знакам зодіаку — Терези, Водолій, Близнюки. З даним ароматом ці знаки будуть завжди у центрі уваги й загальної любові.

Bідгуки
D&P Z-29 Пробник нішевої парфумерії
Написати відгук
D&P Z-29 Пробник нішевої парфумерії

* Оцінка

Підписатися