D&P K-06 Пробник нішевої парфумерії

Код товару: 8693155515554

Тип ароматів: фруктові, квіткові
Верхні: жасмин, майська троянда, османтус
Ноти серця: нарцис, тубероза
Базові: амбра, кедр
Події: на роботу, на побачення, на кожен день, на вечірку
Сезон: весна, літо

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

  • D&P K-06 Пробник нішевої парфумерії

В наявності

Об `єм

45 грн

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P K-06 Пробник нішевої парфумерії

Аромат нішевий, відноситься до квітково-фруктової групи. Цей шедевр на половину ніжний і повітряний, а на половину яскравий фруктово-звабливий феєрверк. Фруктові складові підкреслять в дівчатах безтурботність і наївність, а квіткові - глибину душі, пристрасть, грайливість, спокусу. З ним Ваш образ завжди буде різний, такий котрий привертає до себе увагу!

Розкривається цей чудовий коктейль нотами османтусу, котрий додає аромату абрикосового відтінку, за ним вступає ніжна майська троянда та п'янкий жасмин. Серцеві ноти нарцис разом з туберозою зачаровують та надають вашому образу граціозності, романтичності. У шлейфі присутні білий кедр і амбра ідеально доповнюючи квіткові ноти аромату, вони додають пристрасті, сексуальності роблячи з хорошої дівчинки погану!

Цей нішевий аромат буде вашою родзинкою на літній вечірці, на романтичному побаченні буде налаштовувати Вас і Вашого партнера на пристрасний вечір і просто буде прикрасою вашого образу роблячи його яскравішим в повсякденний час. Будьте завжди на висоті з нішевими ароматами від D&P perfumum!

Bідгуки
D&P K-06 Пробник нішевої парфумерії
Написати відгук
D&P K-06 Пробник нішевої парфумерії

* Оцінка

Підписатися