D&P K-03 Пробник парфумованої води для чоловіків

Код товару: 8693115911594

Тип ароматів: фужерні
Верхні: юзу, лимон, зелений перець
Ноти серця: лотос, зелені ноти, водяна м’ята, водяні ноти
Базові: белый мускус, белый кедр
Події: для спорту, на кожен день
Сезон: літо

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

  • D&P K-03 Пробник парфумованої води для чоловіків

В наявності

Об `єм

35 грн

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P K-03 Пробник парфумованої води для чоловіків

К3 всім своїм змістом здатний передати енергетику сучасного урбаністичного навколишнього світу. Парфум дарує відчуття свіжості, яка нагадує за своїм звучанням струмок з кришталево чистою і прохолодною водою. Коли бачиш цю водойму, починаєш вбирати ії енергетику, поступово наповнюєшся особливим почуттям і прагненням долати будь-які перешкоди на своєму життєвому шляху.

 Цей легкий, повітряний і невагомий чоловічий аромат абсолютно позбавлений приторних і терпких ноток. Підходить чоловікам, які цінують свою свободу і вміють обходити всі перешкоди для досягнення власних цілей.

 У початкових нотах відчувається сила цитрусової свіжості лимона і водяної прохолоди, що надає аромату благородності та невагомості. Поступово відчуваються легкі мотиви юзу, свіжого зеленого листя лотоса і прянощі зеленого перцю, які плавно переходять в легкий і тонкий шлейф, наповнений цитрусовою  композицією і прикрашений мотивами мускусу і кедра.

 Аромат призначений для літнього періоду. Буде актуальний для спортзалу, роботи, прогулянок по місту, побачень і для інших щоденних виходів. К3 стане незамінним супутником для цілеспрямованих Раків і Скорпіонів, а також подарує гарний настрій всім його власникам.


Bідгуки
D&P K-03 Пробник парфумованої води для чоловіків
Написати відгук
D&P K-03 Пробник парфумованої води для чоловіків

* Оцінка

Підписатися