D&P H-09 Пробник нішевої парфумерії

Код товару: 8693115611562

Тип ароматів: деревні, східні, тютюново-деревні
Верхні: апельсин, грейпфрут, мінерали (кремінь)
Ноти серця: герань, кедр, чорний  перець, рожевий  перець
Базові: бензоин, ветівер, пачулі
Події: класичний, на роботу, для особливого випадку
Сезон: осінь, зима, весна

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

  • D&P H-09 Пробник нішевої парфумерії

В наявності

Об `єм

45 грн

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P H-09 Пробник нішевої парфумерії

 Ця неповторна нішевая композиція підійде стриманим, інтелігентним, сучасним чоловікам, які не бояться ставити перед собою цілі і досягати їх, не дивлячись ні на що!

 Апельсин, грейпфрут, кремінь - фужерний букет, з яким спочатку знайомитися його володар. Старт аромату - просто неймовірний вибух цитрусових нот, за яким слідує мінеральний відтінок - кремінь, він надає мужності композиції. Пізніше аромат, заспокоївшись, трохи починає грати вже деревно-пряними нотами, поступово відводячи цитруси і кремінь на другий план. Герань надає даній композиції солодкувато-м'ятного аромату з яскравими трав'яними нотами. Чорний перець заряджає динамічністю, а рожевий перець - яскравістю. В кінці піраміди Н9 звучать бензоин, ветивер і пачулі, вони насичують аромат брутальністю, сміливістю і впевненістю, залишаючи за собою незвичайний шлейф, який переносить в яскраві подорожі по нашій Землі.

 Якщо чоловік хоче бути помітним, цікавим і брутальним - то сміливо може вибирати даний аромат. Він підійде для володаря серйозної посади, і для тих, хто хоче звернути на себе незабутнє враження. Володаря цього аромату поважають, цінують і заздрять приголомшливому шлейфу даної композиції. Підходить для користування в прохолодну або холодну погоду, надаючи мужності і серйозності скромним Рибам і Овнам.


Bідгуки
D&P H-09 Пробник нішевої парфумерії
Написати відгук
D&P H-09 Пробник нішевої парфумерії

* Оцінка

Підписатися