D&P C-24 Дезодорант жіночий

Код товару: 8698544027298

Тип ароматів: солодкі
Верхні: карамель, червоне яблуко, мандарин, дрібний виноград
Ноти серця: бензоїн, ветивер
Базові: білий мускус, ананас
Події: на побачення, на вечірку
Сезон: осінь, зима

Безкоштовна доставка від 1500 грн.

  • D&P C-24 Дезодорант жіночий

В наявності

Об `єм

149 грн

Безкоштовна доставка від 1500 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P C-24 Дезодорант жіночий

Аромат С24 адресований любителям солодощів. Це воістину коробка льодяників, втілена в парфумованій воді. У цьому парфумі спробували відтворити приємне похрусткування яблука в карамелі і повітряну ніжність молочно-цукрового крему. Для цього на вершину піраміди помістили терпкий виноград і яскраві цитрусові, потім звучить соковите солодке червоне яблуко, а відтіняється цей ансамбль яскравим звучанням карамелі. Згодом в свої обійми заключає ветивер з таємничими нотами бензоінa. А в нотах бази легким шлейфом лунає ананас і білий мускус, приправлені карамеллю.

Солодкі карамельні ноти немов розчинилися в густому тумані білого мускусу, від чого створюється враження, що це не краплі парфуму торкаються до шкіри, a хмаринка, виткана з цукрової вати. Він створений для того, щоб підкреслювати жіночність, красу, шарм і чарівність милих дівчат, щоб пробуджувати трепетні почуття.

Дуже жіночний, гармонійний еліксир буде доречний в будь-якій обстановці, куди б не прямувала його власниця. Аромат став безперечним фаворитом у прихильниць гурманських і східних композицій. Композицію відрізняє чудова стійкість і інтенсивний шлейф, який делікатно огортає володарку.

Bідгуки
D&P C-24 Дезодорант жіночий
Написати відгук
D&P C-24 Дезодорант жіночий

* Оцінка

Підписатися