D&P L-05 Дезодорант чоловічий

Код товару: 8698544027458

Тип ароматів: фужерний
Верхні: зелене яблуко
Ноти серця: сосна
Базові: пачулі, ветивер
Події: на кожен день, для спорту, на роботу
Сезон: всесезонний

Безкоштовна доставка від 1200 грн.

  • D&P L-05 Дезодорант чоловічий

В наявності

Об `єм

119 грн

Безкоштовна доставка від 1200 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P L-05 Дезодорант чоловічий

Такому аромату віддають перевагу цілеспрямовані і рішучі чоловіки, які в будь-якій грі виявляються переможцями. L5 люблять і вибирають представники сильної статі незалежно від їх віку та соціального статусу.

 Ця фужерна композиція є спортивним ароматом, справжнім вибухом емоцій, які дарують відчуття ризику і легкого хвилювання. Верхні ноти аромату відкриваються солодкими, фруктовими нотами зеленого яблука, які миттєво привертають до себе увагу і дарують легке умиротворення. У серці композиції розташувалися витончені, деревні ноти сосни, яка заворожує і змушує забути про все на світі. Останнє слово залишається за базою парфуму, яка складається з поєднання смолистого, злегка гіркуватого пачулі і чарівного ветивера. Дана пара компонентів залишає після себе ніжний і запаморочливий післясмак від аромату.

 L5 буде доречний у будь-який час дня і ночі і в будь-яку погоду, разом з повсякденним одягом і діловими костюмами, випрасуваними сорочками і просторими джемперами. У ньому немає нічого зайвого і складного, тому він ідеально підходить для повсякденного використання привітним і відкритим представникам сильної статі.

Bідгуки
D&P L-05 Дезодорант чоловічий
Написати відгук
D&P L-05 Дезодорант чоловічий

* Оцінка

Підписатися