Деревні аромати

Сортувати:

Показати

Хіба можна уявити собі людину, яка не користується парфумами? Таких зараз по праву мало. І від кожного виходить свій аромат: неповторний на його шкірі, що випромінює індивідуальність.

І одна з популярних груп складів - з деревними нотами. Раніше вважалося, що це - виключно чоловічі парфуми: акценти тирси, терпкою смоли не асоціювати з представницями прекрасної статі. Але в даний момент деревні аромати D&P для жінок є в великому асортименті. Час диктує свої правила. І відтінок швидко вторгається в парфумерію дам.

Кращі деревні аромати D&P для жінок: для активних дівчат

Якщо ви відчули нотки кедра, дурманного сандалу, ветівера, то перед вами жіночий аромат деревних складів. Для жінки, яка веде активний спосіб життя, такі духи будуть на-віч.

А ще вони гармоніюють з драйвом, екстримом, азартом. Любите спорт? Беріть деревні аромати D&P - не помилитесь. Тим більше, що власна лінійка інтернет-магазину dpukraine.com пропонує дійсно гідні склади і для чоловіків, і для жінок.

Деревні аромати для чоловіків D&P: підкреслюємо брутальність

Ну, а для сильної половини людства такі варіації ноток в парфумах - це особливі акценти і бонуси до стилю. Благородні флюїди дозволять виділитися серед натовпу і заявити про себе:

  • кедр;
  • ветивер;
  • сосна;
  • сандал;
  • дубові коньячні бочки -

такі нотки важко переплутати з чимось іншим.

І теплий аромат відмінно підходить для зими або осені. Природні мотиви в серцевих нотах або шлейфі - це пишність для будь-якого чоловіка. При цьому терпкі, оксамитові, м'які, солодкі акценти в єдиному тандемі - це шалено багатогранно і цікаво.

Підписатися