D&P M-03 Парфумована вода для чоловіків

Код товару: 8698544003919

Тип ароматів: деревні
Верхні: мандарин, шафран, петитгрейн
Ноти серця: ветивер, білий кедр
Базові: амбра, мускус
Події: на кожен день, на роботу, для особливого випадку
Сезон: осінь, зима
Гороскоп: Терези, Козеріг

Безкоштовна доставка від 1200 грн.

  • D&P M-03 Парфумована вода для чоловіків

В наявності

Об `єм

319 грн

Безкоштовна доставка від 1200 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P M-03 Парфумована вода для чоловіків

М3 створений для авантюристів і закоханих в життя романтиків, які беруть від неї все і вміють насолоджуватися усіма її принадами. Відмінний смак і тонке чуття ні в якому разі не дозволить їм пройти повз цей неординарний і яскравий аромат. М3 вміє притягувати до себе людей, маніпулюючи ними в своїх інтересах.

 Ця композиція витончена і свіжа, в ній немає пряних, гострих і гарячих східних нот. М3 допомагає чоловікові створити елегантний, чуттєвий, привабливий і мужній образ. У верхніх нотах гармонійно поєднуються свіжість мандарина і гострота спецій. Пікантність шафрану, розбавлена бадьорими нотами цитрусових, створюють образ сили і мужності. Димний ветивер і теплий кедр, в серці аромату, надають гіркоту і насиченість, м'якість і сухість, роблячи його сексуальним і привабливим. Пристрасного і пронизливого шлейфу парфуму надає мускусна нота в завершенні композиції, а м'яка амбра, створюючи ореол містичності та загадковості, не дає сексуальності перетворитись на вульгарність.

 Цей пристрасний парфум створений для романтичних побачень і інтимних зустрічей в холодну пору року. М3 доповнить і без того сексуальний образ Терезів і Козерога на будь-якій особливій зустрічі


Bідгуки
D&P M-03 Парфумована вода для чоловіків
Написати відгук
D&P M-03 Парфумована вода для чоловіків

* Оцінка

Підписатися