Аромати-антидепресанти: парфуми для гарного настрою

На наш настрій впливає дуже багато факторів: погана погода, безсоння, емоційні переживання, часті стреси вдома і на роботі. До вашої уваги представляємо вам добірку кращих ароматів для підняття настрою, які допоможуть вам розвіяти смуток і печаль і не дадуть піддатися депресії і тривогам.

Цитрусові і м’ятні аромати

Незамінними помічниками в боротьбі з поганим настроєм і стресом прийнято вважати цитрусові аромати і аромати з м'ятою. Аромат м'яти здатний знімати дратівливість і напругу, а також значно поліпшити якість сну. Лайм - бадьорить і позбавляє від стресу, апельсин - піднімає настрій і тонізує, а аромат яблука чудово знімає головний біль і знижує рівень тривожності.

Квіткові аромати

Квіткові аромати також позитивно впливають на нервову систему і настрій. Аромат троянди допомагає боротися з панічними атаками, жасмин додає енергії і відновлює нервову систему після тривалих стресів, а лаванда покращує сон і позбавляє від напруги. 

Ванільні і пряні аромати 

Ваніль, шоколад, кориця, сандал і кардамон є потужними ароматами-афродизіаками, і здатні підняти настрій кожному. Вони борються з занепадом сил і налаштовують на позитивне мислення. Аромат кориці покращує пам'ять і загострює увагу, шоколад - додає енергії, позбавляє від перевтоми і піднімає настрій. Кардамон - додає бадьорості, позбавляє від депресії, додає впевненості у власних силах. Ваніль - заспокоює, позбавляє від нудьги і змушує позитивно мислити, а сандал - піднімає життєвий тонус. 

Якій би з цих композицій ви не віддали перевагу, вона неодмінно допоможе вам в боротьбі з будь-якими переживаннями і труднощами. І пам'ятайте: гарний настрій - запорука успішного дня! Скільки б у вас не було причин для нудьги - причин для радості і посмішок набагато більше.


Коментарі

Написати коментар

Останні статті

Підписатися