D&P EY-08 Нішева парфумерія

Код товару: 8698544015202

Тип ароматів: свіжі, деревні
Верхні: грейпфрут, ялівець
Ноти серця: гальбанум, османтус, троянда
Базові: мастикове дерево, сандал
Події: для офісу, для спорту, на кожен день
Сезон: літо, весна

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

  • D&P EY-08 Нішева парфумерія

Немає в наявності

849 грн

Безкоштовна доставка від 1700 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P EY-08 Нішева парфумерія

Ще з давніх часів люди привертали до себе увагу, зваблювали за допомогою парфуму. Зараз парфум - це спосіб заявити про себе, показати свою індивідуальність. У цьому ароматі зібрані всі секрети сучасного парфуму, з ним ви дізнаєтеся нові грані всесвіту. Підійде він як для сучасних чоловіків, так і для жінок, які прагнуть вперед, пізнають світ через відчуття.

Супер свіжий аромат з відгомонами деревних переливів. У ньому ви знайдете дивовижні поєднання: ніжна гіркоту грейпфрута переплітається зі свіжістю ялівцю. У «серці» чарівність вражає гальбанум, він має дуже яскравий аромат, завдяки чому в парфумерії його додають 0,1% надаючи зелених нот аромату. Шлейф нас порадує деревними мотивами мостикового дерева, додаючи парфуму звучання нот кедра і сосни. Сандал привносить благородний, пудровий аромат змішаний з ароматом мокрого дерева.

Парфуми буде доречним на ділових переговорах або просто повсякденному струмливим життя мегаполісу. Допоможе знайти свій дзен і розкрити нові грані, але якими вони будуть вирішувати Вам! Будьте на висоті з ароматами від D & P perfumum!

Bідгуки
D&P EY-08 Нішева парфумерія
Написати відгук
D&P EY-08 Нішева парфумерія

* Оцінка

Підписатися