D&P C-36 Нішева парфумерія

Код товару: 8698544015318

Тип ароматів: квіткові, деревні
Ноти серця: сандал, троянда, стіракс, мускус
Базові: персик, чорна смородина, бузок, іланг-іланг, амбра
Верхні: пачулі, зелене яблуко, бергамот, лимон, рожевий перець, фіалка
Події: для особливого випадку, на роботу, на вечірку
Сезон: всесезонний

Безкоштовна доставка від 550 грн.

1 + 1 = подарунок!

D&P C-36 Нішева парфумерія

В наявності

Об `єм

269 грн

Безкоштовна доставка від 550 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P C-36 Нішева парфумерія

Будь-яка жінка щодня поєднує в собі тисячі всіляких ролей, будучи то милою і ніжною, то навпаки, рішучою і сміливою, готовою до воістину відчайдушних і ризикованих вчинків. Саме для такої прекрасної жінки і був створений дивовижний аромат, який безумовно, стане кращим з можливих придбань.

Незважаючи на те, що даний парфум відноситься до категорії жіночих, він цілком може використовуватися і сильною статтю, тим більше, що на чоловічій шкірі він грає зовсім іншими, більш сильними і яскравими нотами та відтінками.

Основна особливість, якою володіє аромат, вражаючий шлейф, досить теплий та вабить, з легкою нотою гостроти та терпкості, які надають даному аромату особливу пікантність, привертаючи увагу до його власниці.

Перше враження складає композиція з терпкого бергамоту, хрусткого зеленого яблука, свіжого лимона, пачулі, рожевого перцю і фіалки. Букет серця звучить пристрасними нотами мускусу, троянди, сандалу і стираксу. Завершують аромат переливи амбри, іланг-ілангу, персика, бузку і чорної смородини.

Композиція з універсальними характеристиками, така парфумерна казка сподобатися далеко на всім жінкам, оскільки їй властива деяка жвавість і самобутність. Зате і щасливиця, яка змириться з непростим характером, пізнає новий щабель власної привабливості.

Багатошаровий, чуттєвий аромат а тому, незалежно від того, що попереду власниці романтичний вечір, запальна вечірка або ж скромна ділова вечеря він завжди буде доречний і затребуваний.

Цей неперевершений аромат з гордістю зможе носити кожна жінка в будь-якому віці і образі !!!

Bідгуки
D&P C-36 Нішева парфумерія
Написати відгук
D&P C-36 Нішева парфумерія

* Оцінка

Підписатися