D&P B-04 Парфумована вода для жінок

Код товару: 8698544005654

Тип ароматів: квіткові
Ноти серця: жасмин, сандал, мох
Базові: мускус, ваніль, білий кедр
Верхні: чорна смородина, персик, абрикос
Події: на роботу, на кожен день, для особливого випадку, на вечірку, для офісу
Сезон: всесезонний

Безкоштовна доставка від 550 грн.

1 + 1 = подарунок!

D&P B-04 Парфумована вода для жінок

В наявності

Об `єм

239 грн

Безкоштовна доставка від 550 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P B-04 Парфумована вода для жінок

Це фруктово-квітковий, витончено-чуттєвий аромат, в якому по-особливому яскраво і нетривіально сплітається вишуканість британської класики з англійським аристократичним стилем. Парфумовану воду розкриває фруктовий вихор, у якому зустрілися персик, запашна слива, стиглий абрикос, чорна смородина і сонячні чорнобривці.

Аромат призначений для елегантних сучасних леді. Варто відкрити флакон, і володарка аромату переноситься на туманний Альбіон, де аристократичність та витонченість є обов’язковими якостями стильної жінки. Вона відчуває себе справжньою леді, її елегантність може звести з розуму навіть самого вишуканого англійського лорда. Витончений та свіжий, неймовірно красивий аромат навіює просто чудові фантазії. Його можна використовувати кожен день або звертатися до нього лише в особливо урочистих випадках.

Вершина трикутника звучить пронизливими фруктовими нотами стиглого персика та чорної смородини, соковитого абрикосу. Глибокий мотив чарівного жасмину відкриває серце композиції та зливається в вогняному танці з сандалом і мохом. Складна багатогранна композиція бази піраміди - це важкі ноти білого кедру та хвилюючого мускусу, серед яких легко впізнати тонкі акорди ванілі.

Тих, хто обирає цей аромат вважають негласним зразком почуття стилю, бездоганного смаку та розкоші, він буде Вашою прикрасою на роботі, вечірці, романтичному побаченні або навіть спортзалі.

Спеціально був випущений для впевнених в собі розкішних чарівних жінок !!!

Шлейф квіткового парфуму дивовижний і пристрасний, з апетитним мускусом і солодкою ваніллю !!!

Bідгуки
D&P B-04 Парфумована вода для жінок
Написати відгук
D&P B-04 Парфумована вода для жінок

* Оцінка

Підписатися