D&P L-03 promo Парфумована вода для жінок

Код товару: 8698544031042

Тип ароматів: солодкі
Ноти серця: горошок, геліотроп
Базові: пачулі, амбра, ваніль
Верхні: ваніль, мандарин, рожевий перець, аніс
Події: на особливий випадок, на побачення, на вечірку
Сезон: осінь, зима, весна

Безкоштовна доставка від 550 грн.

1 + 1 = подарунок!

D&P L-03 promo Парфумована вода для жінок

В наявності

Об `єм

119 грн

Безкоштовна доставка від 550 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P L-03 promo Парфумована вода для жінок

Це солодкий, насичений аромат, який моментально огортає його володарку щільним шлейфом ніжності і чуттєвості, який завдяки чудовій стійкості цього парфуму збережеться на довгий час. Досить оригінальний приємний фруктово-квітковий аромат, з легкою домішкою східних, а також деревних нот, по-різному грає на шкірі в залежності від її температури. Саме тому, настільки мінливий і яскравий шлейф дозволяє його власниці залишатися неповторною та стильною протягом усього дня, адже він буде змінюватися разом з нею, то, слабшаючи, то навпаки, розкриваючись в повну силу. Основними нотами композиції стали ваніль і аніс, що підкреслюють вишуканість власниці і чуттєвість подібного парфуму.

Що й казати, це оригінальність і неповторність в кожній краплі, а тому, подібний вибір буде вдалим виключно для тих, хто прагне виділити та підкреслити власну індивідуальність та несхожість.

Аромат, безсумнівно, полюбиться жінкам з вольовим і твердим характером. Він немов оточує свою власницю загадковою і чуттєвою атмосферою. При першому знайомстві з ним, в початкових нотах відчуваєш солодкість фруктів і прянощі анісу. "Серце" аромату представляє горошок, потім, трохи пізніше, відчувається бездонний шлейф з солодкого мускусу. У ньому всього в міру - і трошки солодощів, частка свіжості, частина гіркоти. Це поєднання формує незвичайність і неординарність парфуму. Він неймовірно стійкий, на одязі і тілі тримається від 8 до 12 годин. Пара "пшиків" і можна не турбуватися про свій образ цілий день. Він підкреслить вашу красу в дні суворої зими, романтичної весни або сумної осені. Він створений для Вас!

З’єднали таємничі компоненти і склали формулу блискучого еліксиру щастя !!!! 

Bідгуки
D&P L-03 promo Парфумована вода для жінок
Написати відгук
D&P L-03 promo Парфумована вода для жінок

* Оцінка

Підписатися