D&P Z-05 Нішева парфумерія

Код товару: 8698544013338

Тип ароматів: східні, солодкі
Ноти серця: жасмин, маракуйя, пачулі
Базові: амбра, боби тонка, ваніль
Верхні: бергамот, кардамон, неролі
Події: на особливий випадок
Сезон: зима

Безкоштовна доставка від 550 грн.

1 + 1 = подарунок!

D&P Z-05 Нішева парфумерія

В наявності

Об `єм

239 грн

Безкоштовна доставка від 550 грн.

1 + 1 = подарунок!

Опис
D&P Z-05 Нішева парфумерія

Даний аромат повністю розкриває характер східного чоловіка. Всі сильні представники сходу мають ряд відмінних рис характеру. Східні чоловіки благородні, сильні, жорстокі, але при цьому вміють бути ніжними і турботливими з жінками. А якими рисами, повинен володіти справжній східний принц? Перш за все, він повинен бути красивий, величний, благородний, могутній і мати тверду руку .Цей парфум настільки благородний, мужній, для справжніх володарів, що його називають принцом пустель і пісків.

Він в міру пряний і в міру жорсткий. Аромат сильної і могутньої герані надає жорсткості. Поєднання яблука та пряної кориці надає східного шарму і благородства. Тепер ви зовні схожі на принца сходу і вам підвладні таємниці пісків і пустель. Однак бути схожим зовні мало. Необхідно просочитися цим духом зсередини. Для цього в парфумі використовують свіжість бергамота, котрий нагадує непередбачувані піщані бурі. Сили надає аромат лимона, ніжності надає лаванда, а мускус наділяє мудрістю сходу. Тепер ви справжній принц, не тільки ззовні, але і внутрішньо. Подальше перетворення відбувається під впливом аромату пряного східного базиліка, насиченого кедра, ароматного пачулі, свіжого моху, ніжної ванілі і суперечливого лабданума.

Даний аромат можна носити як на роботу, так і на побачення до коханої дівчини. Він допоможе не тільки підкорити серце коханої, а й прийняти на роботі швидке і мудре рішення. З ним ви навчитеся прислухатися до себе і оточуючих і пізнаєте секрет спокуси. Це аромат чоловіка в самому розквіті років, який ще молодий, але вже мудрий і готовий до відповідальності.

Bідгуки
D&P Z-05 Нішева парфумерія
Написати відгук
D&P Z-05 Нішева парфумерія

* Оцінка

Підписатися