Нішева парфумерія


Спробуйте це справжній шедевр!

Нішева парфумерія - це оригінальна, дорога і ексклюзивна парфумерія! Це мистецтво створення аромату і його розкриття на шкірі людини. Ці аромати виготовлені виключно з натуральної сировини. Це дуже ексклюзивні парфуми, які випускають невеликими тиражами, їх можна знайти тільки в спеціалізованих бутиках і в D&P perfumum!

Упаковка і флакон в ніші виглядає в основному досить просто тому, що основний акцент спрямований на оригінальність складу аромату, який і без того коштує чималих грошей. Якщо до дорогого складу додати ще й дорогий флакон (часто ручної роботи), то ціна такого парфуму може досягати величезних цифр, тому не переплачуй і заходь в розділ Нішева парфумерія.

Основні характеристики, за якими Ви зможете розрізнити нішевий аромат від іншого:

Натуральні інгредієнти - головна особливість нишевої парфумерії. При виготовленні парфумерії використовують тільки натуральну сировину високої якості. Завдяки натуральному складу аромат може розкриватися на шкірі дуже несподівано і по-різному. Незвичайні поєднання компонентів захоплюють, заворожують і закохують в себе любителів ексклюзиву. У нашому парфумерному магазині ви знайдете для себе нішу (S1, M5, T5, T3, Z8, Z19, CY19, EY1, Z5, Z31, T6, TY11, MY10), яка не залишить нікого байдужим. З нею ви завжди будете в центрі уваги!

Ласкаво просимо в світ нішевої парфумерії!

Підписатися